Sklep w Niemczech

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Sklep w Niemczech - realna sprzedaż na terenie Niemiec

Wychodząc na przeciw potrzeba naszym obecnych i przyszłych klientów, jest nam miło poinformować o rozpoczęciu wdrażania  od  01 czerwca 2015 roku -  tworzenia realnych przestrzeni handlowo-promocyjnych .

Jest to miejsce sprzedaży produktów wraz z wyposażeniem i obsługa, dając tym samym fizyczne miejsce sprzedaży na terenie Niemiec (w niektórych przypadkach jest to bardzo istotne aby sprzedaż realnie następowała w Niemczech), ponadto jest to doskonały sposób za niewielka kwotę aby rozpocząć promowanie swojego produktu, wyjść z nim do klientów i dostarczyć swoim kontrahentom miejsce w którym mogą zapoznać się z produktem lub ofertą handlową.

Jak to działa ?

Nasza firma sukcesywnie nabywa lokale handlowe które mogą zostać dowolnie wyposażone np. w wyspy handlowe oraz dostarcza pracowników do ich obsługi. Klient na wyspie handlowej może zamieścić dowolna reklamę , zatowarowac swoimi produktami a na witrynie sklepu - umieścić swoją markę handlową, tym samym rozpoczynając realna sprzedaż i promocje na terenie Niemiec oraz zyskując miejsce prezentacji dla swoich przyszłych klientów .

Ile to kosztuje ?

Ze względu na konsolidacje obsługi klientów oraz charakterystyki dostarczanej przez biznesowe centrum sprzedażowo-wystawiennicze, możemy dostarczyć miejsce na wyspę handlowa wraz z jej obsługa (pracownikiem) za 250 € netto / miesięcznie.

Biorąc pod uwagę wysokość czynszów w Niemczech oraz koszty zatrudnienia pracownika, nawet w porównaniu z polskimi odpowiednikiem w/w kosztów - obecna oferta jest jedyną taką ofertą na obu rynkach zbytu .

Nowi klienci nie ponoszą dodatkowych kosztów, natomiast obecni klienci ponoszą koszty związane z dodaniem do działalności gospodarczej kolejnego adresu "wykonywania działalności gospodarczej" w zryczałtowanej kwocie 100 € netto.

Do kogo jest skierowana ta oferta ?

Miejsce sprzedażowo-wystawiennicze w naszych biznes centrach  jest skierowane do każdej firmy bez względu na jej wielkość a która chce rozpocząć sprzedaż na terenie Niemiec swoich produktów jak również usług, w szczególności do podmiotów gospodarczych których przeważając sprzedaż odbywa się przez internet z terenu Polski aby wypełnić wszystkie przesłanki celem identyfikacji podmiotu jako firmy realnie prowadzonej na terenie Niemiec. 

Przestrzeń handlowa

Każdy z klientów otrzymuje możliwość stworzenia własnego stoiska/wyspy handlowej nie przekraczającego 3x3 m2 (9 m2) lub w ramach wskazanej  przestrzeni - otrzymuje gotową wyspę handlową o kolorystyce dopasowanej do aranżacji sklepu. Przykładowe zdjęcia dwóch  wzorów wyspy handlowej znajdują się poniżej.

Wszystkie wyspy w programie pilotażowym, są nowe - i zamawiane bezpośrednio u producenta. Czas oczekiwania ok.3 tygodnie. 

Zatowarowanie 

Klient w własnym zakresie dostarcza towar do ekspozycji / sprzedaży poprzez przesłanie go do nas lub dowóz. 

Ekspozycja towaru może zostać wykonana samodzielnie przez naszego klienta lub jego pracownika albo może zostać wykonana przez naszych pracowników na podstawie przekazanych wytycznych z uwzględnieniem bazowej charakterystyki wyspy handlowej.

Zatowarowane stoisko handlowe podlega inwentaryzacji przed rozpoczęciem sprzedaży.

Nadwyżka towaru lub zapasy magazynowe

Towar może być składowany w ramach możliwości na wyspie handlowej (wewnętrzne i zamknięte szafki) lub może zostać zdeponowany na naszym magazynie .

Sprzedaż 

Każdy z naszych pracowników w chodzi w interakcje z klientem który wyraża  zainteresowanie danym towarem, zmierzając do jego sprzedaży.
Centrum biznesowe jest otwarte codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18 .
Sprzedaż towarów jest rozliczana miesięcznie do 10 dnia każdego miesiąca, a kwota wynikająca z sprzedaży jest przekazywana na wskazany rachunek bankowy.

 

Masz pytania ? Skontaktuj się z Nami pod numerem telefonu:

+48 75 6106088

lub pod numerem stacjonarnym w Niemczech 

+49 3581 8795785

Do Twojej dyspozycji jest również kontakt mailowy i przez formularz kontaktowy

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-09-04
Data publikacji:2016-09-04
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3644