Księgowość

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Doradcy podatkowi

Księgowość dla spółek i innych form prawnych firm jest prowadzona przez licencjonowane biuro radców podatkowych z umową gwarantującą pełną odpowiedzialność finansową i prawną za ewentualne błędy doradcy podatkowego. W kooperacji z naszym konsultingiem działa szereg biur doradców podatkowych, którzy perfekcyjnie i z dużym profesjonalizmem zajmą się księgowością Państwa firmy.

Bezpośrednia umowa - lepsza ochrona 

Nasz konsulting pośredniczy  w podpisaniu umowy dotyczącej księgowości która jest podpisywana niezależnie i bezpośrednio z kancelaria doradców podatkowych oraz z pominięciem naszej marzy - ponieważ istotnym faktem dla naszego konsultingu jest długo trwała współpraca i bezproblemowe prowadzenie firm na terenie Niemiec, z której to powodu zrezygnowaliśmy z własnych narzutów aby obniżyć początkowe koszta firm prowadzonych przez nasz konsulting , tym samy dając naszym klienta możliwość skorzystania z księgowości w prawdziwym i profesjonalnym biurze doradców podatkowych.

Nikt nie pozostaje sam

Nasz pracownik/tłumacz towarzyszy na każdym etapie zawierania umowy z kancelaria radców podatkowych, począwszy od spotkania w naszym biurze , przez zapewnienie transportu do biura podatkowego, wyjaśnianie zawiłych terminów podatkowych a kończąc na sfinalizowaniu bezpośredniej umowy miedzy naszym klientem a kancelaria.

Wymiana dokumentów = 0,00 dodatkowych kosztów

Wymiana dokumentów oraz korespondencji miedzy naszym konsultingiem a radcąpodatkowym zajmującym się księgowością państwa firmy na terenie Niemiec  - nie jest obarczona dodatkowymi kosztami i należy ja traktować jako jeden z podstawowych składników wchodzących w skład umowy o prowadzeniu państwa firmy.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-09-04
Data publikacji:2016-09-04
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3837