Archiwum Online

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

 

Dostęp Online do archiwum dokumentów 

 

System archiwizacji i ciągłego dostępu online do dokumentów prowadzonych poprzez nasząfirmę konsultingową dla jej klientów, zapewnia nie przerwany dostęp do kopi wniosków, podań, formularzy - wszędzie tam i zawsze wtedy kiedy będzie to potrzebne, tym samym zabezpieczając dokumenty przed pożarem, powodzią, kradzieżą i innymi nie przewidzianymi okolicznościami.

Oprogramowanie do zarządzania dokumentami  opiera się na koncepcji centralnego przechowywania dokumentów, ograniczonego dostępu i śledzenia zmian w dokumentach. Te trzy fundamenty używanego oprogramowania DMS rozwiązuje wszystkie kwestie związane z certyfikacją  ISO 17025 w odniesieniu do systemów zarządzania dokumentami.

 

Czas to pieniądz

 

A ma Pan NIP EU ?

Wyobraź sobie ze nagle firma w Polsce z którą chcesz nawiązać współprace , wymaga od Ciebie potwierdzenia nadania NIPu Europejskiego dla Twojej Niemieckiej firmy.

Zamiast zarabiać lub relaksować się ...

Pierwsza czynnosc jaka wykonasz to przeszukanie dziesiatek segregatorow z dokumentami firmy ... a co zrobisz jak nie znajdziesz tego dokokumentu lub nie masz czasu go szukac ?

Gdzie jest ten dokument ?

Zmarnowałeś czas i energie na poszukiwanie dokumentu, Twój poziom stresu znacząco się podnosi i nie masz wyjścia : wykonujesz następny krok - telefon lub e-mail do firmy konsultingowej która pomagała Ci założyć firmę w Niemczech.

Pytania, stres i pytania

Dzwonisz do firmy konsultingowej ale jest już po godzinach jej pracy wiec nie masz wyjścia , czekasz na kolejny dzień i wszystkie plany uzależniasz od uzyskanej w dniu następnym odpowiedzi związanej z poszukiwanym dokumentem . Czy ta firma go ma ? Kiedy go znajdzie ? Jutro jest sobota - może nie będą pracować ? ..a jak osoba związana z archiwizacja dokumentów pojechała na urlop bo rozpoczął się sezon urlopowy i będą dłużej go szukać niż 5 minut ?  

 

Uniknij tego co jest do przewidzenia

 

Z naszym systemie elektronicznego obiegu i dystrybucji dokumentów  - zawsze masz wszystko pod ręką bez względu na miejsce i czas . Wystarczy zalogować się do naszego systemu archiwum dokumentów który działa przez 24 godziny na dobę , 7 dni w tygodniu , 365 dni w roku - aby znaleźć w przeciągu kilku sekund : poszukiwany dokument , pobrać go lub wydrukować i uniknąć stresu oraz marnowania czasu który mógłbyś poświęcić na zarabianie pieniędzy w Niemczech lub najzwyklejszy relaks ,- właśnie poprzez unikniecie tego co jest do przewidzenia , czyli czynnika ludzkiego. 

Bezpiecznie, stabilnie, szybko.

System dostępu Online do dokumentów jest utrzymywany na naszych serwerach z wysokim uptime, dostęp do niego odbywa się poprzez szyfrowane połączenie SSL a wszystkie dokumenty maja na bieżąco wykonywany kopie bezpieczeństwa.

 

Czy stać Cię na to ?

 

Zapewniamy ze TAK. Każdy z naszych klientów w ramach biuro serwisu lub w ramach realizacji innych powierzonych nam zadań, bez względu czy dotyczy to prowadzenia firmy na terenie Niemiec, odzyskania zwrotu nadpłaconego Podatku za prace w Niemczech, złożenia wniosków o Kindergeld, rozliczenia podatku dochodowego lub jakiejkolwiek innej sprawy prowadzonej przez naszą firmę to usługa dostępu Online do archiwum Twoich dokumentów  jest zawsze  - DARMOWA !

 

Potrzebujesz więcej informacji ?

 

Aby zasięgnąć więcej informacji o systemie archiwizacji i udostępniania dokumentów przez nasz Consulting "Firma w Niemczech" - zapraszamy na stronę stworzoną specjalnie w tym celu pod adresem : www.emits-host.com.

Można tam znaleźć wszystkie niezbędne informacje o systemie archiwizacji, jak się zalogować oraz jak z niego korzystać. Dodatkowo każdy z naszych klientów w trakcie kompletowania dokumentów np. rejestracji firmy w Niemczech , wniosków Kindergeld czy w ramach biuro serwisu na terenie Niemiec : otrzymuje dane dostępowe do w/w systemu w którym na bieżąco może śledzić spływające dokumenty dotyczące spraw prowadzonych przez "Firma w Niemczech". 

Informacje są przekazywane na adres e-mail który podał nam klient w formie instrukcji PDF z dołączoną instrukcją obsługi i kilkoma innymi istotnymi kwestiami. Wzór dokumentu który zostanie przesłany, można zobaczyć po kliknięciu TUTAJ.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-09-04
Data publikacji:2016-09-04
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3802