Dlaczego my?

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najniższa cena rejestracji firmy w niemczechWiele zadań jedna cenaOferujemy naszym klienta w ramach umowy prowadzenia firmy na terenie Niemiec lub jej rejestracji - komplet usług w jednej cenie bez dodatkowych ukrytych kosztów, w prostej i zrozumialej formie nie generującej dodatkowych obciążeń finansowych.

 

wypełnianie wniosków dla niemieckiej firmySzybkość i precyzyjność działań
Doświadczenie naszej kadry i wsparcie merytoryczne najlepszych doradców podatkowych oraz kancelarii prawnych, gwarantuje szybkość naszych usług i precyzyjność w wypełnianiu dokumentów, wniosków, etc..

 

rozliczanie podatku z pracy w niemczechUczciwe stawki za uczciwą pracę
W ramach naszych kompetencji, wykonujemy dodatkowe prace zlecone przez naszych klientów na terenie  Niemiec, posługując się stałą stawką deklarującą ilość pracy a nie modelem typu: zamów wykonanie pracy której cenę poznasz po jej wykonaniu.

 

obsługa poczty i telefonu dla firmy w niemczechPołączenie konserwatyzmu z najnowszą technologia IT
Aby wyjść na przeciw potrzebą naszych klientów, dodatkowo oferujemy tworzenie responsywnych stron-wizytowek, obsługę poczty e-mail, jak również dostęp do technologi VoIP umożliwiającej korzystanie z firmowego telefonu w dowolnym miejscu na świecie. 

 

pomoc dla nowych i istniejących firm na terenie niemiecWsparcie merytoryczne i prawne
Nasi klienci zawsze mogą liczyć na uzyskanie wsparcia merytorycznego w naszej firmie konsultingowej popartego opiniami radców podatkowych, adwokatów, księgowych i notariuszy, a wszystko po to aby udzielić wiarygodnej odpowiedzi na zadawane pytania.

 

archiwizacja dokumentów i dostęp do nich z terenu Niemiec i polskiArchiwizacja danych i dostęp do nich 24 godziny na dobę
Każdy klient naszej firmy konsultingowej którego sprawy prowadzimy, ma dostęp przez internet 24 godziny na dobę do swoich zarchiwizowanych danych, wniosków i formularzy nie martwiąc się ich zagubieniem - poprzez dedykowany dostęp do usług naszej chmury danych.

 

kompleksowa obsługa pracowników wraz z rozliczeniami z Niemiec i firmyWszystko w jednym miejscu
Bez względu czy chcesz zarejestrować firmę w Niemczech czy już ją posiadasz, a może jesteś osobą prywatną potrzebującą wsparcia merytorycznego aby pomóc jej w odnalezieniu się w Niemieckich realiach - wszystko znajdziesz u nas w jednym miejscu.

 

wsparcie dla klientów z polski i Niemiec oraz niemieckich firmDoświadczona i życzliwa kadra
Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami którzy zawsze służą Ci dobrą radą i chęcią pomocy w życzliwej i milej atmosferze, bez względu na ilość pracy czy klientów ponieważ każda osoba jest mile widziana w naszym gronie.

 

wsparcie telefoniczne niemieckich firm w języku polskimWsparcie telefoniczne
W godzinach pracy naszych biur, zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem umawiania wizyt lub dodatkowych pytań aby w trosce o Państwa czas - przyspieszyć przepływ informacji które w licznych sytuacjach mogą być strategiczne dla was: naszego partnera.

 

jedna prosta umowa i wiele korzyści dla firm w niemczech oraz niemieckich pracownikowJedna umowa wiele korzyści
W trosce o czas naszych klientów oraz dążąc do  zminimalizowania procedur, nawiązanie umowy z nasza firmą konsultingową ogranicza się tylko do jednego dokumentu będącego umową na świadczenie określonych usług łącznie z klauzulą zachowania poufności. 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-09-04
Data publikacji:2016-09-04
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3856