Adres firmowy

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

W ramach naszej oferty, mogą państwo skorzystać z naszego adresu jako siedziby swojej firmy podczas jej rejestracji lub zmiany adresu. 

Wraz z adresem swojej firmy, utrzymują Państwo dedykowany numer telefonu oraz faksu przypisany wyłącznie Państwa firmie z lokalizacja w Niemczech na terenie gdzie maja Państwo adres swojej siedziby lub biuro serwisu. Sa to w pełni kwalifikowane numery stacjonarne w Niemczech z dostępem przez internet (VoIP) a wiec każde połączenie od Niemieckiego kontrahenta może zostać odebrane w dowolnym miejscu na świecie.

Pod adresem firmowym zajmujemy się również korespondencją i jej archiwizacją wraz z  pozostałymi dokumentami.

Począwszy od założenia firmy przez obsługę sekretariatu aż po udostępnianie sal seminaryjnych oferujemy Państwu usługi niezbędne do skutecznego funkcjonowania przedsiębiorstwa w Niemczech.

Nasz biuro serwis dodatkowo zajmie się wszystkim co jest związane z pracami biurowymi przy obsłudze państwa firmy na terenie Niemiec tak aby właściciele i pracownicy firmy mogli skupić się na zwiększaniu kapitalu  a nie na pracach biurowych związanych z obsługą firmy.

Dodatkowo:

Nasz technik doradzi państwu jak korzystać z telefonu  VoIP, jaki model zakupić,  jak go podłączyć a nawet skonfiguruje go w sposób który będzie jedynie wymagał podłączenia go do prądu i internetu w państwa domu aby od razu móc rozpocząć odbieranie telefonów od swoich klientów z terenu Niemiec.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-09-04
Data publikacji:2016-09-04
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3943