Usługi transportowe

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Spedycja międzynarodowa i drastyczne obniżenie jej kosztów.

Przy handlu transgranicznym lub podczas prowadzenia sprzedaży internetowej na teren Niemiec (eBay,Amazon,własny sklep internetowy), istotne jest obniżenie kosztów wysyłki oraz szybka dostawa towarów do odbiorcy końcowego.
Nasz konsulting postanowił wyjść na przeciw sprzedaży internetowej, poprzez zaoferowanie usług transportowych z magazynu spedycyjnego w Polsce do odbiorcy w Niemczech.
Od teraz kiedy sprzedajsz z Polski do Niemiec, nie musisz ponosić dużego wzrostu kosztów spedycyjnych związanych z transportem międzynarodowym.

Otwarcie się na rynki miedzynarodowe w tym rynek Niemieckojęzyczny który obejmuje poza Niemcami takie kraje jak Austria, Szwajcaria, Luxemburg, Księstwo Liechtenstein, etc.. gwarantuje wielokrotne zwiększenie liczby odbiorców twojego produktu tym samym nie obnizajac znaczaco Twojej marzy na oferowanych towarach przez wykorzystanie uslug transportu transgranicznego naszego Konsultingu.

Jak to działa ?


1. Zaopatrujesz każdą przesyłkę w pakiecie zbiorczym w druk przesyłki spedycyjnej wybranego kuriera na terenie Niemiec (druk dostepny poprzez strone internetowa - Nie wymaga to żadnych umów!)
2. Nadajesz przesyłkę zbiorczą w Polsce do magazynu spedycyjnego w Zgorzelcu (również Polska).
3. Nasz pracownik odbiera pakiet zbiorczy, sprawdza jego zawartość z listem przewozowym, przewozi przez granice i zdaje go w punkcie odbiorczym danej firmy kurierskiej na terenie Niemiec.

Jak zacząć ?

Skontaktuj sie z nami a wyjasnimy wszystkie kwestie, zapoznamy Cie z firmami kurierskimi na terenie Niemiec oraz możliwościami pełnej obsługi z terenu Polski.

Chciałbyś rozpocząć sprzedaż w Niemczech ?

Nic trudnego, założymy dla Ciebie firmę w Niemczech, konto bankowe, zajmiemy się wieloma innymi kwestiami, użyczymy adresu na siedzibę Twojej firmy w Niemczech z pełną obsługą korespondencji, obsłużymy kontrole urzędowe, założymy konto na Niemieckim eBay i Amazon, zarejestrujemy Niemiecki telefon stacjonarny dla Twojej firmy pod jej adresem otrzymanym od naszego Konsultingu oraz obniżymy koszty wysyłki z Polski do Niemiec aby Twoja firma i produkt był konkurencyjny na Niemieckim rynku pomimo tranzytu towarów.

Co jest potrzebne ?

Aby zabezpieczyć wspólne interesy oraz zagwarantować najwyższy poziom świadczonych usług, wymagamy podpisania umowy transportowej z naszym konsultingiem. Umowa każdorazowo może byc personalizowana pod warunki klienta o ile nie stoją one w sprzeczności z polityką naszej firmy.

Wzór umowy jest dostępny w naszej przeglądarce dokumentów pod tym LINKIEM.

 

Masz pytania ? Skontaktuj się z Nami pod numerem telefonu:

+48 75 6106088

lub pod numerem stacjonarnym w Niemczech 

+49 3581 8795785

Do Twojej dyspozycji jest również kontakt mailowy i przez formularz kontaktowy

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-09-04
Data publikacji:2016-09-04
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3649