Osoby prywatne

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Kompleksowe i profesjonalne rozwiązania pokrywające szeroki wachlarz potrzeb naszych klientów - zawsze szybko i za rozsądną cenę... Aczkolwiek nie zawsze jest to związane z naszym honorarium. 

Nasza baza wiedzy oraz doświadczenie którym się chętnie dzielimy, zapewne jest wstanie pokryć każde twoje pytanie czy wątpliwość. Jeżeli czegoś nie znalazłeś na naszych stronach, po prostu skontaktuj się z nami a z chęcią Ci pomożemy o czym przekonały się już setki zadowolonych osób – i na przekór normatywnym wykładnią biznesu: jeżeli będziemy mogli Ci pomóc przez udzielenie telefonicznej odpowiedzi, to na pewno to zrobimy bez obarczania Cię dodatkowymi kosztami w ramach ludzkiej życzliwości.

Pamiętaj jednak ze kontaktujesz się z pracownikami firmy której podstawowym zadaniem jest Pomoc Polskim przedsiębiorcą wiec nie zawsze będziemy mieli możliwość, czas, wolne moce przerobowe czy nie zajęte linie telefoniczne aby odpowiedzieć na Twoje pytania... 

...A jeżeli znajdziesz druga taka firmę jak nasza, otwarta na problemy rodaków w Niemczech która zaoferuje to czego my nie byliśmy wstanie zrobić – zawstydź nas i powiadom o tym.

 

Masz pytania ? Skontaktuj się z Nami pod numerem telefonu:

+48 75 6106088

lub pod numerem stacjonarnym w Niemczech 

+49 3581 8795785

Do Twojej dyspozycji jest również kontakt mailowy i przez formularz kontaktowy

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-09-04
Data publikacji:2016-09-04
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3694