Telefon w Niemczech

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Telefon stacjonarny w Niemczech

 

Telefon stacjonarny w Niemczech zarejestrowany pod siedziba Państwa firmy i w pełni zweryfikowany - jest idealnym rozwiązaniem celem obsługi Niemieckich kontrahentów oraz podniesieniem swojej wiarygodności na Niemieckim rynku .

Zaleta w/w telefonu jest całkowicie DARMOWE utrzymanie linii telefonicznej o ile służy ona wyłącznie do odbierania połączeń przychodzących oraz możliwość odbierania połączeń przychodzących  w dowolnym miejscu na świecie za pośrednictwem internetu w technologi VoIP.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu w naszej firmie - w pełni skonfigurowanego urządzenia do działania z Państwa numerem telefonu a do którego można podłączyć zwykły telefon stacjonarny i odbierać połączenia po  podłączeniu zestawu do dowolnego routera za pomocą kabla z wtyczka RJ45.

 

Urządzenie przejściowe

 

Urządzenie przejściowe będące również bramka VoIP a umożliwiające podłączenie zwykłego telefonu oraz podłączenie urządzenia do internetu jest kompaktowych rozmiarów dając użytkownikowi mobilność odbierania połączeń bez względu czy znajduje się w hotelu czy w swojej firmie lub w domu.

Wystarczy podłączyć urządzenie do internetu i podłączyć dowolny telefon aby bez dodatkowych czynności - móc zacząć odbierać połączenia telefoniczne.

 

 

Specyfikacja techniczna

 
 
 
Interfejs sieciowy: Jeden samo wykrywalny port Ethernet 10M/100Mbps (RJ45)
Port FXS: 1
Fax over IP Przekaźnik Fax grupy 3 zgodny z T.38 do 14.4kbps i auto-switch do G.711 do Fax Pass-Through
CLIP Typ Bellcore 1 & 2, ETSI, BT, NTT i bazowany na DTMF CID
Wskaźnik poczty głosowej: TAK
Zdalna konfiguracja: Provisioning przez HTTP/HTTPS/TFTP.
Bezpieczeństwo: SRTP

 

 

 

 

 

 

 

 

Poradnik

 

Każdy z naszych klientów po aktywowaniu linii telefonicznej dostaje od nas dokument w języku Polskim w którym znajdują się dane dostępowe do systemu obsługi telefonu w protokole VoIP oraz niezbędne informacje aby w pełni korzystać z możliwości tego typu linii telefonicznej.

Wzór w/w dokumentu można przejrzeć w wbudowanej przeglądarce dokumentów  POD TYM LINKIEM

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-09-04
Data publikacji:2016-09-04
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3795