Start

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Zakładanie firm na osobę fizyczną, spółki kapitałowej (UG, GmbH, AG), spółki cywilnej (GbR) + adres na terenie Niemiec (bez potrzeby meldunku), obsługa korespondencji, telefon stacjonarny na terenie Niemiec, etc… i wiele innych usług związanych z kompleksowa obsługą Twojej firmy na terenie Niemiec.

Nie znalazłeś jakieś informacji na naszych stronach? Nic straconego – skontaktuj sie z nami gdyż to czego szukasz, zapewne jest w naszych kompetencjach.

 

 

Specjalne promocje Jesienne - Kliknij TUTAJ i zobacz czym  możemy jeszcze Cie zaskoczyć .

Oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich urzędowych formalności (w tym adres dla Twojej firmy na terenie Niemiec), służymy radą i oferujemy profesjonalną obsługę. Współpracujemy z kancelariami adwokackimi, radcami podatkowymi, księgowymi, radcami prawnymi i notariuszami.

Zapewniamy sprawną i życzliwą obsługę w języku polskim. Przekonaj się dlaczego to my jesteśmy najlepszym wyborem!

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firm naszych klientów na terenie Niemiec oraz daleko idący profesjonalizm w oszczędzaniu Twojego kapitału.

Artykuły

Co zyskujesz?

Prowadzenie firmy w Polsce jest nie tyle co skomplikowane jak dosyć uciążliwe a opłaty nie adekwatne do zysków. Ciągle problemy z fiskusem, strach przed odliczaniem VAT wiedząc o możliwości natychmiastowej a wręcz obligatoryjnej kontroli z Urzędu Skarbowego, oraz wieczne kolejki do lekarzy pomimo tak dużych kosztów opłat ZUS.

Do tego wszystkiego należy dołączyć również kurczący się rynek zbytu, niechęć zagranicznych podmiotów do kupowania w Polsce, podwyższanie kosztów wysyłki poza granice kraju oraz brak systemów sprzedażowych dbających o sprzedawców.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-09-04
Data publikacji:2016-09-04
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:7324

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2016-09-06 13:03:44AktualizacjaStart
2016-09-06 09:04:02Keywords updateStart